teknede-anneler-gunu-kutlamasi
Tekne Organizasyonları
Teknede Anneler Günü Kutlaması

Teknede Anneler Günü Kutlaması organizasyonu, sevdiklerinizle birlikte annelerin değerini ve sevgisini özel bir ortamda kutlamak için mükemmel bir seçenektir. İstanbul'un eşsiz boğaz manzarası eşliğinde, denizin huzurlu suları üzerinde gerçekleşecek bu özel anı, annelerinizle birlikte eşsiz bir deneyim haline getiriyoruz.

Teknede Anneler Günü Kutlaması
Resim Galerisi


Teknede Anneler Günü Kutlaması organizasyonumuzda, deneyimli ekibimizle birlikte size özel hazırlanan teknenizde sıcak ve samimi bir atmosfer oluşturuyoruz. İster gün batımı eşliğinde, ister gece ışıkları altında gerçekleşecek bu özel kutlamayı, annelerinizle birlikte unutulmaz kılınacak.

Teknede Anneler Günü Kutlaması organizasyonumuzda, özel menü seçenekleri, canlı müzik ve eğlenceli aktivitelerle, annelerinizle birlikte keyifli ve özel bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Teknemizde annelere özel sürprizler, hediyeler ve etkinliklerle, Anneler Günü'nü unutulmaz kılıyoruz.

Teknede Anneler Günü Kutlaması organizasyonu için detaylı bilgi ve rezervasyon için bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel organizasyon ekibimiz, anneleriniz için unutulmaz bir gün düzenlemek, İstanbul'un eşsiz güzellikleri eşliğinde annelerin değerini takdir etmek için sizlere yardımcı olacaktır.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL 4 SAAT BOĞAZ TURU HERŞEY DAHİL 750 TL

Teknede Anneler Günü Kutlaması Özel Programı

Her yıl olduğu gibi bu senede Anneler günü teknede yapılacak olan yemekli müzikli eğlenceli boğaz turu eşliğinde kutlanacaktır.

Rezervasyon

0 (538) 611 94 67

Ücretsiz Müşteri Hattı

İstanbul Deniz Turları

Rezervasyon Formu